Szalagavató 2018

Pénteken, december 7-én került sor iskolánk szalagavató ünnepségére. 48 érettségire készülő végzős diák várta, hogy osztályfőnökük feltűzze a kék szalagot, ami a gimnáziumban eltöltött utolsó évre emlékezteti őket. Hónapok óta készültek a tizenegyedikes és tizenkettedikes diákok, hogy a hagyományokhoz híven eltáncolják a palotást és a keringőt, aminek idén is nagy sikere volt. Az ünnepség végén a végzősök szüleikkel is eltáncolták a keringőt és számtalan fotóval örökítették meg ezt a jeles napot.

Ezúton szeretnénk támogatóinknak megköszönni, hogy támogatták iskolánk rendezvényét:

Baglas Néptáncegyüttes

Mesztegnyői HONI Tánccsoport

Kis - Balaton Táncegyüttes

Kiss László Sportcsarnok

Király Csilla

Marcali Múzeum

Marcali Kulturális Korzó

Marcali Városi Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete

Tesco Marcali Hipermarket

Marcali Város Önkormányzata

Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium Szülői Munkaközössége

Nemes Endre